Latvijas Baptistu draudžu savienība, reģistrācijas Nr. 90000085765 , adrese: Lāčplēša iela 37, Rīga, LV-1011, turpmāk – internetveikals – nodrošina mājas lapā pieejamo saturu un sniedz preces/pakalpojumus saskaņā ar zemāk izklāstītajiem Lietošanas noteikumiem.

PIEGĀDE

Pasūtījums tiek sagatavots un nosūtīts 1-5 darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas.

LATVIJĀ
Omniva Latvija pakomāti: 2.80 EUR
Latvijas Pasts: 3.00 EUR (Latvijas Pastā tiek izsūtīti pasūtījumi, kuru svars nepārsniedz 0.5 kg)
Sūtījumiem virs 35 EUR Latvijā piegāde ir bez maksas.

ĀRPUS LATVIJAS
Lai uzzinātu piegādes izmaksas sūtījumiem ārpus Latvijas, lūdzam sazināties, rakstot - [email protected] vai Saziņas daļā.

APMAKSA

Piedāvājam izvēlēties sev  piemērotāko apmaksas veidu:

  • Apmaksa, izmantojot internetbanku vai karti - Swedbank, SEB, Luminor, Citadele;
  • Skaidras naudas apmaksa, saņemot pasūtījumu klātienē.


DISTANCES LĪGUMS

Interneta veikalā www.labaszinasvisiem.lv piedāvāto preču pārdevējs - Latvijas Baptistu draudžu savienība ( reģistrācijas Nr. 90000085765 , adrese: Lāčplēša iela 37, Rīga, LV-1011) no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur mājaslapu www.labaszinasvisiem.lv, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, Pircējam nevērīgi izturoties pret preci, vai tai ir lietošanas pazīmes.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Strīdu izšķiršanas kārtība

Jautājumos, kas nav atrunāti šajos noteikumos un nosacījumos, Pircējs un Pārdevējs apņemas ievērot Latvijas Republikā spēkā esošos normatīvos aktus.

Puses visus starp Pārdevēju un Pircēju radušos strīdus risina savstarpēju sarunu vai sarakstes ceļā. Ja strīdu neizdosies atrisinās sarunu vai sarakstes veidā, Puses strīdu risinās Latvijas Republikas tiesā, ievērojot LR normatīvos aktus. Strīdus starp Pircēju (patērētāju) un Pārdevēju var nodot risināšanai Patērētāju tiesību aizsardzības centrā vai Latvijas Republikas tiesā.

Pircējam ir tiesības vērsties arī Eiropas Savienības strīdu izšķiršanas iestādēs.